I am - logo
igła

Początkowo pojawiła się potrzeba uszycia dla siebie ciepłej piżamy, później chęć dodania czegoś oryginalnego, dlatego pojawiły się niespotykane naszywki, a na końcu pomysł przeprojektowania kroju i tak powstał autorski projekt piżamy z serii „I am …”. Potwierdzenie zatem znajduje powiedzenie „Potrzeba matką wynalazku”, przy którym odkrywa się także swoje talenty.

„I am ...” to marka łącząca pasję projektowania i szycia czegoś innego niż produkty oferowane przez marki masowe, czy marketowe. Pasja tworzenia produktów wyjątkowych powoduje rodzenie się nowych pomysłów, którymi z całą pewnością projektantka zaskoczy przy wprowadzeniu na rynek nowych kolekcji damskich, męskich, czy dziecięcych.

Pasja i kreatywność właścicielki marki jest połączeniem cech dających piękny efekt. Specjalnością marki są piżamy dla kobiet - ciepłe, miłe i przytulne, a przy tym wykonane z bardzo dobrych, ze starannością dobieranych materiałów i z wielką dbałością o detale.

Nasze piżamki na Allegro

Aktualnie oferta naszego sklepu dostępna jest wyłącznie na Allegro. W celu realizacji indywidualnego zamówienia, lub większej ilość produktów standardowych prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości email, bądź telefonu.

igła